MENU
کارت اهدای عضو
موفقیت در عضویت

با سپاس از نیت خیرخواهانه شما

اطلاعات شما با موفقیت ارسال شد.

کاربر گرامی؛

ضمن تشکر از تکمیل فرم کارت اهدای عضو، به اطلاع می رساند به دلیل تغییر شکل و کاربری کارت های اهدای عضو از تاریخ 5/3/1390 و تبدیل آن به پیوند کارت (کارت اهدای عضو و کارت بانکِ بانک ملی) تا حدود 31/5/1390 کارت های اهدای عضو با تأخیر ارسال می گردد.

خوشبختانه با همکاری بانک ملی ایران پس از طی مراحل فوق کارت های اهدا در فاصله کمتر از سه ماه و با پست سفارشی به دست متقاضیان خواهد رسید.

با توجه به اینکه تهیه و ارسال پیوند کارت نیاز به اطلاعات دقیق بخصوص کد ملی صحیح، آدرس و کد پستی دقیق دارد برای اطمینان از رسیدن کارت اطلاعات خود را صحیح و دقیق وارد نمایید. در غیر اینصورت واحد پیوند هیچ گونه مسئولیتی در قبال نرسیدن کارت اهدا به متقاضی نخواهد داشت.

برای هر گونه تغییر در مشخصات وارد شده و یا اطلاع از وضعیت کارت مربوط به خودتان می توانید با درج شناسه کاربری و رمز عبور خود در قسمت کارت اهدای عضو وارد صفحه مشخصات خود شوید.
اعضای محترمی که فاقد پست الکترونیکی هستند و یا آن را در فرم وارد نکرده اند، برای تغییر در مشخصات و یا آگاه شدن از وضعیت کارتشان می توانند با استفاده از شناسه کاربری و رمز عبوری که وارد کرده اند، مستقیماً به بخش اعضا مراجعه نمایند.

توجه : لطفا در صورت دريافت نكردن كارت تا پایان زمان تعیین شده از تکمیل مجدد فرم جدا خودداری کرده و بعد از وارد شدن به صفحه مشخصات و انتخاب گزینه ارسال مجدد تقاضای ارسال مجدد کارت خود را داشته باشید.


 

© 1384-1390 Iran Ehda
کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به واحد پیوند بیمارستان مسیح دانشوری مي باشد